Toyota Auris viti 2007, Blu, 1.4L, 184000km

Njoftime të tjera të ngjashme

MAKINA DISPONON:; ABS, AIRBAG, ESP, XHAMA ELEKTRIK, TAPICERI RROBE SUPER E PASTER, SENSOR DRITASH, KOMANDA NE TIMON, SENSOR SHIU, 2 CELSA ORIGJINAL, HAPJE MBYLLJE QENDRORE ME PULT, CLIMA TRONIC. Lushnjë
Shes toyota yaris 1.4 nafte me kambio automatike, makina eshte e mbajtur shum mire si brenda dhe jashte, eshte gati per cfare do lloj prove, makina ka mbyllje me pult me komanda ne timon, makines. Lushnjë
Shes toyota yaris 1.4 nafte me kambio automatike, makina eshte e mbajtur shum mire si brenda dhe jashte, eshte gati per cfare do lloj prove, makina ka mbyllje me pult me komanda ne timon, makines. Lushnjë
Shes toyota yaris ne gjendje te mire, e sapo ardhur nga italia i eshte ber dogana dhe eshte gati per tar. makina eshte e mbajtur mire si brenda dhe jashte, eshte gati per cfare do lloj prove Lushnjë
Toyota yaris me motorr 1.4 nafte D4. viti 2006. kambjo automatik. me dogane te pagua. ngjyre gri erret; Makina ka mbyllje me pul. Klim. AB. Air Bag, komanda ne timon, pasqyrat elektrike. Lushnjë
1€
Shtuar: 1 janar 2021, numri: 113771
Modeli: Auris 
Viti: 2007 
Kilometrazhi: 184000 km
Ngjyra: Blu 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.4 litra
Toyota Auris; Viti 2007; Kamio: Manuale; Motorri: 1.4; Karburanti: Naft; KM: 184234; Pershkrimi: Makina sapo ka ardhur nga Belgjik. Super e pastert si makin si dhe super gjendje motorrike dhe xhenerik; Vendodhja: Lushnje;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.