Renault Laguna viti 2003, Gri, 237000km

Njoftime të ngjashme

Sistem Diferenciali 4x4 dhe 2x4; ; Xhama te Zinje Origjinal; ; Baxha panoramike; ; Sensor Parkimi; ; Clima Bizone; ; Keyless Go; ; 2 Celsa; ; Keyless Entry; ; Cruise Controll; ; Pilot Automatik; ;... Lushnjë
ME DOGAN SUPER GJENDJE, SHUME I PASTER GOMA TE REJA, EKONOMIK Lushnjë
PILOT AUTOMATIK; ; KLIMA ME 2 ZONA (SHOFERI + PASAGHERI); ; SEDILE bikolor; ; TAPICERI e paster; ; SENSOR parkimi; ; XHAMA TE ZINJ; ; FENERE XENON; ; Airbag (SR) ABS, BAS; ; ESP (Sistem kundra... Lushnjë
XHAMA ELEKTRIK, ABS, ESP, AIRBAG, PASQYRA ELEKTRIKE, SALLON LEKURE E PASTER NE MAKSIMUM, XHAMAT E PASM TE ZINJ, LIMITATOR SHPEJTESIE, CD, KOMANDA NE TIMON, BAXHA, DISQE ALUMINI, GOMA 90%, SUPE. Lushnjë
E shitur
Modeli: Laguna 
Viti: 2003 
Gjendja: E përdorur 
Kilometrazhi: 237000 km
Ngjyra: Gri 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Universal 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
esh ne gjendje te mir ka probleme te vogla estetike per ate cmim ja vlen

Lidhuni me autorin e njoftimit

Comments

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.