Opel Insignia viti 2011, E zezë, 162000km

Njoftime të tjera të ngjashme

te gjitha sherbimet e bera letrat per nje vit Lushnjë
Okazi. Shitet opel tigra kabriole 1.3 naft viti 2005 ne gjendje super te mir shum ekonomike, 4 goma te reja vaj filter te sa po ndruar esht e gacme per xhdo lloje prove Lushnjë
Shitet Opel Meriva 1.7 TDci, makina eshte ne gjendje shume te mire, si nga ana motorike dhe xhenerike ashtu dhe esteti. me Goma te mi. kondisjoner, xhama elektrik kilametra original xhama t. Lushnjë
Shitet Opel Corsa 1.3 naft, viti prodhimit 2010 dogana e paguar, makina esht n gjendje shume t mir, si nga ana motorike ashtu dhe xhenerik. Per me teper na kontakton. Lushnjë
7 000€
Shtuar: 10 janar 2021, numri: 113808
Modeli: Insignia 
Viti: 2011 
Kilometrazhi: 162000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Universal 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Opel Insignia 2.0 Naft; 160.000 km; Kamio: automatike; Makina esht full optio. Ngrohje + ftohje sendiljesh, sensor parkimi, komanda ne timon, navi, sallon lekure, pasqyra me palosje, xhamat mbrapa te zinj origjinal, disqe alumini dhe goma te rej. E gatshme per cdo lloj prov.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.