Mitsubishi Outlander viti 2008, E zezë, 2.4L, 200000km

Njoftime të tjera të ngjashme

ME DOGAN SUPER GJENDJE, SHUME I PASTER GOMA TE REJA, EKONOMIK Lushnjë
Shitet Mercedes Benz GL 350 Bluete; ; Pa takse luksi; ; 179 000 km (mund ti kontrolloni ku te don); Viti 2014; ; Sedilje lekure me ngrohje; ; Kroskot me qepje; ; Timon me ngrohje; ; Kambjo... Lushnjë
PILOT AUTOMATIK; ; KLIMA ME 2 ZONA (SHOFERI + PASAGHERI); ; SEDILE bikolor; ; TAPICERI e paster; ; SENSOR parkimi; ; XHAMA TE ZINJ; ; FENERE XENON; ; Airbag (SR) ABS, BAS; ; ESP (Sistem kundra... Lushnjë
XHAMA ELEKTRIK, ABS, ESP, AIRBAG, PASQYRA ELEKTRIKE, SALLON LEKURE E PASTER NE MAKSIMUM, XHAMAT E PASM TE ZINJ, LIMITATOR SHPEJTESIE, CD, KOMANDA NE TIMON, BAXHA, DISQE ALUMINI, GOMA 90%, SUPE. Lushnjë
Shitet Mercedes A180 Nafte Kamio Automatike Viti 2006; Makina Posedon Keto Opsione Xhama Elektrike Komanda Ne Timon Klima Dixhitale Tronike Pasqyra Elektrike Sendilje Me Ngrohje Pasqyr. Lushnjë
6 900€
Shtuar: 14 tetor 2021, numri: 114281
Modeli: Outlander 
Viti: 2008 
Kilometrazhi: 200000 km
Ngjyra: E zezë 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Gjendja: E përdorur 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 2.4 litra
Sistem Diferenciali 4x4 dhe 2x4
Xhama te Zinje Origjinal
Baxha panoramike
Sensor Parkimi
Clima Bizone
Keyless Go
2 Celsa
Keyless Entry
Cruise Controll
Pilot Automatik
Kopjuter bordi
Fenere Bixenon
Stopa Led
Sensor shiu
Sendor drite
Larje fenerash
Sedilje elektrike
Pasqyra me palosje & antiverbim
8 Airbag
Numri i vendeve 6+1 mund te behet dhe 4+1
Sedilje me ngrohje
Makina e sapoardhur nga Zvicra
Liber Servisi i rregullt

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.