Mitsubishi Outlander viti 2005, E zezë, 2.0L, 205600km

Njoftime të tjera të ngjashme

Jeep esht ne super gjendje dhe me km origjinale 4x4 me takim nese don me e taku gomat e reja cmimi okazion Lushnjë
Ne gjendje te perkryer; ; Me te gjitha sherbimet e bera; ; Letrat e prera deri ne 26 dhjetor 2020; ; ; ; Makina me kondicjoner; ; Shum ekonomike; ; Dritat para led komplet; ; Kasetofon me cd + aux;... Lushnjë
Ne gjendje shum te m. letra te prera deri ne tetor 2020. Shum e paster nga jasht dhe brend. cdo sherbim i ber ne koh mund ta kontrolloni ku te deshiron. nuk ka asnje proble. cmimi i diskutush. Lushnjë
4 500€
Shtuar: 27 prill 2020, numri: 113346
Modeli: Outlander 
Viti: 2005 
Kilometrazhi: 205600 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
Kuaj fuqi: 202 
Kondicioner Kontrolli i klimës 
MOTORRI TURBO (mundesi impiant gazi 100%)
MOTORRI KA 202HP TEPER I FUQISHEM DHE ME I FORTI I PRODHUAR NGA MITSUBISHI
DIFERENCIAL 4x4
XHAMA TE ZINJ ORIGJINAL
SEDILJE LEKURE
SEDILJE ME NGROHJE
GANXHE TERRHEQESE
LARJE FENERESH
MBYLLJE QENDRORE
PASQYRA ELEKTRIKE
DISQE ALUMINI ME GOMA TE REJA
MAKINA E SAPOARDHUR NGA ZVICRA
GJENDJA E MAKINES PERFEKTE
TE GJITHA SHERBIMET E BERA
DOGANE E PAGUAR GATI PER TARGA

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.