Mercedes-Benz GL-class viti 2014, E bardhë, 2.9L, 179000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet Mercedes A180 Nafte Kamio Automatike Viti 2006; Makina Posedon Keto Opsione Xhama Elektrike Komanda Ne Timon Klima Dixhitale Tronike Pasqyra Elektrike Sendilje Me Ngrohje Pasqyr. Lushnjë
Makina nuk ka taks luksi; Xhamat e zinje per 5 vjet leja deri 2025; 240mij km; Ne super gjendje e gatshme per cdo prove; Shume pak i diskutueshem Lushnjë
E Class 280 naft gjendje perfek. Navigator, aux, sensor parkimi, Dritat Bi-xenon, Abs, Esp, xhamat e zinj mbrapa, ganxh elektrike per terheqje, larje feneresh, baxha xhami, gomat e reja & cd. Lushnjë
28 500€ I diskutueshëm
Shtuar: 27 maj 2021, numri: 114068
Modeli: GL-class 
Viti: 2014 
Kilometrazhi: 179000 km
Ngjyra: E bardhë 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Gjendja: E përdorur 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.9 litra
Timoni: Majtas 
Aparat transmisioni: 4 x 4 
Shitet Mercedes Benz GL 350 Bluetec.
Pa takse luksi
179 000 km (mund ti kontrolloni ku te doni)
Viti 2014
Sedilje lekure me ngrohje
Kroskot me qepje
Timon me ngrohje
Kambjo tiptronik plus marsha ne timon F1
Tavan panoramik
Klima me 4 zona
Sensore parkimi+kamera+360°
Feneret Mercedes Benz Led Intelligent Light
Distronic
Lane assist
Sound system Harman Kardon
Keyless-go
Hapje & mbyllje me gisht
Bagazh me buton
Pasqyra me palosje
Blind spot
Feneret Mercedes Led Intelligent Light
Led Ambient Light
Çmimi i diskutueshem
E sapo ardhur dhe e sapo targuar.
Ne gjendje te shkelqyer motorrike dhe xhenerike.
Makina nuk ka asnje gervishje. Te gjitha sherbimet e kryera ne kohe ne service Mercedes Benz.
Tel 0674974704

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.