Mercedes-Benz E-class viti 2005, Gri, 2.7L, 203100km

Njoftime të tjera të ngjashme

Ne gjendje shum te m. letra te prera deri ne tetor 2020. Shum e paster nga jasht dhe brend. cdo sherbim i ber ne koh mund ta kontrolloni ku te deshiron. nuk ka asnje proble. cmimi i diskutush. Lushnjë
Mercedes Benz C klass 220 CDI; Kambio Automatike FULL extra; Klima digitale, Viti 2001 Look 2006; Letra t paguara deri n qershor 2020; Sensor parkimi origjinal para mbrapa; Drita Led komplet par. Lushnjë
Shitett Mercedes Benz C220 Elegance EVO, Kambio Manual 6 + R, Viti Prodhimit 2006, 180.000 KM Origjinale Te Certifikuara, Xhama Elektrik, ABS, Kompjuter Bordi, Hapje Mbyllje Qendrore Me Pult, 2. Lushnjë
4 900€ I diskutueshëm
Shtuar: 7 dhjetor 2019, numri: 110688
Modeli: E-class 
Viti: 2005 
Kilometrazhi: 203100 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.7 litra
Mercedes Benz E class 270 cd. viti 2005 kamio automatike avangar. Gomat e reja dhe te gjitha sherbimet e bera e gatshme per cdo lloj prove nga ana jua. Letrat te sapo prer

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.