Mercedes-Benz C-class viti 2006, Gri, 2.2L, 180000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Ne gjendje shum te m. letra te prera deri ne tetor 2020. Shum e paster nga jasht dhe brend. cdo sherbim i ber ne koh mund ta kontrolloni ku te deshiron. nuk ka asnje proble. cmimi i diskutush. Lushnjë
Mercedes Benz C klass 220 CDI; Kambio Automatike FULL extra; Klima digitale, Viti 2001 Look 2006; Letra t paguara deri n qershor 2020; Sensor parkimi origjinal para mbrapa; Drita Led komplet par. Lushnjë
Mercedes Benz E class 270 c. viti 2005 kamio automatike avanga. Gomat e reja dhe te gjitha sherbimet e bera e gatshme per cdo lloj prove nga ana ju. Letrat te sapo prer Lushnjë
4 680€
Shtuar: 18 nëntor 2019, numri: 96860
Modeli: C-class 
Viti: 2006 
Kilometrazhi: 180000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Universal 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.2 litra
ABS Kompjuter i spondit Kontrolli i lundrimit Disqe aliazhi Pasqyra elektrike Xhamngritës elektrikë 
Shitett Mercedes Benz C220 Elegance EVO, Kambio Manual 6 + R, Viti Prodhimit 2006, 180.000 KM Origjinale Te Certifikuara, Xhama Elektrik, ABS, Kompjuter Bordi, Hapje Mbyllje Qendrore Me Pult, 2 elsa Origjinal, Clima BiZone, Sensor Shiu, Sensor Dritash, Sendile Elektrike, Komanda Ne Timon, Limitator Shpejtesie, Pilot Automatik, Pasqyra Elektrike + Ngrohje, Disqe Alumini 16, Goma 100% Te Reja Mishelin, Sherbime Te Bera Ne Itali, Me Dogan Te Paguar Gati Per Targa, Super Gjendje Motorrike, Xhenerike Dhe Estetike, Gati Per Cdo Prove Nga Ana Juaj

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.