Mercedes-Benz C-class viti 2005, Gri, 200000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Mercedes Benz C klass 220 CDI; Kambio Automatike FULL extra; Klima digitale, Viti 2001 Look 2006; Letra t paguara deri n qershor 2020; Sensor parkimi origjinal para mbrapa; Drita Led komplet par. Lushnjë
Mercedes Benz E class 270 c. viti 2005 kamio automatike avanga. Gomat e reja dhe te gjitha sherbimet e bera e gatshme per cdo lloj prove nga ana ju. Letrat te sapo prer Lushnjë
Shitett Mercedes Benz C220 Elegance EVO, Kambio Manual 6 + R, Viti Prodhimit 2006, 180.000 KM Origjinale Te Certifikuara, Xhama Elektrik, ABS, Kompjuter Bordi, Hapje Mbyllje Qendrore Me Pult, 2. Lushnjë
mercedez 2200 c. kambio manual naft 4 piston. shum ekonomik shum i shpejt 6.5 litra 100 kl. full opsion. me klima te jonizuar kondicioner funksiona. letra deri ne fund 2020pilot automati. Lushnjë
A cclas. ne gjendje shum te mir motorrike e xhenerike me letra te sapo paguara deri ne tetor 2020. me sherbime te sapo bera vaj filter vaj filter ajr. me ferroda dhe tambura te rin. Lushnjë
4 800€ I diskutueshëm
Shtuar: 25 dhjetor 2019, numri: 113147
Modeli: C-class 
Viti: 2005 
Kilometrazhi: 200000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Universal 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Ne gjendje shum te mi. letra te prera deri ne tetor 2020. Shum e paster nga jasht dhe brenda. cdo sherbim i ber ne koh mund ta kontrolloni ku te deshironi. nuk ka asnje problem. cmimi i diskutushe.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.