Mercedes-Benz C-class viti 2001, Gri, 2.2L, 204500km

Njoftime të tjera të ngjashme

Ne gjendje shum te m. letra te prera deri ne tetor 2020. Shum e paster nga jasht dhe brend. cdo sherbim i ber ne koh mund ta kontrolloni ku te deshiron. nuk ka asnje proble. cmimi i diskutush. Lushnjë
Mercedes Benz E class 270 c. viti 2005 kamio automatike avanga. Gomat e reja dhe te gjitha sherbimet e bera e gatshme per cdo lloj prove nga ana ju. Letrat te sapo prer Lushnjë
Shitett Mercedes Benz C220 Elegance EVO, Kambio Manual 6 + R, Viti Prodhimit 2006, 180.000 KM Origjinale Te Certifikuara, Xhama Elektrik, ABS, Kompjuter Bordi, Hapje Mbyllje Qendrore Me Pult, 2. Lushnjë
4 400€
Shtuar: 17 dhjetor 2019, numri: 112379
Modeli: C-class 
Viti: 2001 
Kilometrazhi: 204500 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.2 litra
Mercedes Benz C klass 220 CDI; Kambio Automatike FULL extra; Klima digitale, Viti 2001 Look 2006; Letra t paguara deri n qershor 2020; Sensor parkimi origjinal para mbrapa; Drita Led komplet para mbrapa, posht; Sendile me ngrohje, larje feneresh, pilot automat; perde komplet mbrapa, muzik haman cardon; Tel bordi, fish aux lidhet me telefonin etj etj; Kompjuter bordi, sallon sport edition me fryrje; Goma t reja 2019 t sapo vendosura; T gjitha shrbimet e bra total gjendje perfekte; Makina sht mbajtur n mnyr maniakale; pr fiksim si motorrike xhenerike dhe estetike.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.