Mercedes-Benz A-class viti 2006, Blu, 227000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Makina nuk ka taks luksi; Xhamat e zinje per 5 vjet leja deri 2025; 240mij km; Ne super gjendje e gatshme per cdo prove; Shume pak i diskutueshem Lushnjë
E Class 280 naft gjendje perfek. Navigator, aux, sensor parkimi, Dritat Bi-xenon, Abs, Esp, xhamat e zinj mbrapa, ganxh elektrike per terheqje, larje feneresh, baxha xhami, gomat e reja & cd. Lushnjë
Ne gjendje shum te m. letra te prera deri ne tetor 2020. Shum e paster nga jasht dhe brend. cdo sherbim i ber ne koh mund ta kontrolloni ku te deshiron. nuk ka asnje proble. cmimi i diskutush. Lushnjë
3 500€
Shtuar: 21 janar 2021, numri: 113855
Modeli: A-class 
Viti: 2006 
Kilometrazhi: 227000 km
Ngjyra: Blu 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Minivan / Minibus 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Shitet Mercedes A180 Nafte Kamio Automatike Viti 2006; Makina Posedon Keto Opsione Xhama Elektrike Komanda Ne Timon Klima Dixhitale Tronike Pasqyra Elektrike Sendilje Me Ngrohje Pasqyra Antiverbuese Mbajtese Krahu Letra Te Paguara Kompjuter Bordi Celes Me Thithje Hapje Mbyllje Qendrore Me Pult Sistem Audio I Amplifikuar Sendilje Cope Shum E Paster Pasqyra Me Sinjale; Makina Eshte Ne Gjendje Perfekte Motorrike Xhenerike Vizuale E Interiore Sic Duket E Ne Foto Per Me Teper Mund Ta Shihni Kontrolloni Ne Servisin Tuaj Te Besuar Makina Ndodhet Ne Kavaje Ne Gose.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.