Mercedes-Benz Sprinter viti 2010, 199000km

20 000€
Shtuar: 15 tetor 2021, numri: 114282
Modeli: Sprinter 
Viti: 2010 
Kilometrazhi: 199000 km
Ngjyra: E bardhë 
Lloji i autobusit: Qytetas 
Gjendja: E përdorur 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit (L): 3.5 
KONVERTUESHEM ME GAS 100%
DOPIO GOME
VERSIONI LUNGO
TONAZH 5 Ton
21 Vende
I SAPOARDHUR NGA ZVICRA
Dokumenta dhe kolaudim te paguara per 1 vit

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.