Jeep Compass viti 2008, Gri, 2.0L, 172000km

Njoftime të tjera të ngjashme

esh ne gjendje te mir ka probleme te vogla estetike per ate cmim ja vlen Lushnjë
Ne gjendje te perkryer; ; Me te gjitha sherbimet e bera; ; Letrat e prera deri ne 26 dhjetor 2020; ; ; ; Makina me kondicjoner; ; Shum ekonomike; ; Dritat para led komplet; ; Kasetofon me cd + aux;... Lushnjë
MOTORRI TURBO (mundesi impiant gazi 100); MOTORRI KA 202HP TEPER I FUQISHEM DHE ME I FORTI I PRODHUAR NGA MITSUBISHI; ; DIFERENCIAL 4x4; ; XHAMA TE ZINJ ORIGJINAL; ; SEDILJE LEKURE; ; SEDILJE ME... Lushnjë
4 300€
Shtuar: 1 maj 2020, numri: 113353
Modeli: Compass 
Viti: 2008 
Kilometrazhi: 172000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
Jeep esht ne super gjendje dhe me km origjinale 4x4 me takim nese don me e taku gomat e reja cmimi okazion

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.