Ford Focus viti 2005, Blu, 1.6L, 174200km

Njoftime të tjera të ngjashme

Motorr 1.8 nafte gjendje sh i paster dhe ekonomik kambio manuale, letrat gjitha t paguara, t gjitha serviset e sapo bra nuk ka nevoj pr asgje me te vogel, cdo opsion i makines eshte funksional, m. Lushnjë
Makina eshte ne gjendje te mir me letra; Siguracioni deri ne mars taksa kualidim deri ne prill; Vaj filtra te nderruara 1.8 nafte shum ekonomike Lushnjë
Shitet Ford Fusion 1.4 Benzin/Gaz Super Ekonomik, Viti Prodhimit 2006, Kambio Manual 5 + R, 146.000 KM Origjinale, Xhama Te Zinj Origjinal, Tapiceri E Paster, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrik. Lushnjë
Shitet Ford Fiesta 1.4 nafte viti prodhimit 2006 dogona epaguar xhama elektrik kondisjoner goma te mira gjendja motorike e xhenerike shume e mire, makina e gateshme per cdo prove Lushnjë
Emri: Ford Focus; Viti: 2012; Karburanti: Benzin + Gaze; Kambjo: Automatike; Ngjyra: e zeze; Letrat: e prera deri ne qershor te 2020 Lushnjë
3 300€
Shtuar: 11 janar 2021, numri: 113812
Modeli: Focus 
Viti: 2005 
Kilometrazhi: 174200 km
Ngjyra: Blu 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.6 litra
Shitet ford fucus 1.6 naft ne gjendje perfekt tgjitha sherbimet e ber. letrat nentor 2021.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.