Njoftime të tjera të ngjashme

Makina ka pas vetem 1 pronar, edhe pse me targa Shqiptare eshte perdorur vetem ne Itali. Makina ka liber sherbimesh qe kur eshte blere ku ka te shenuar cdo servis qe i eshte kryer. KM aktual:... Lushnjë
6 350€
Range Rover Sport viti 2010 motorr 5.0 benzin supercharged 515 hp km 167.000 (origjinale mund te verifikohen) ne gjendje perfekte me dogan cmimi 24.000€ Lushnjë
24 000€
BMW X5 VITI 2007 MOTORRI 4.8 BENZIN+GAZ KM 223.000 TAKSA DERI PRILL 2020 SHERBIMET TEK BMW TIRANE DISQE GOMA SAPO VEN TE RINJ 100% GATI PER CDO PROVE CMIMI 14800€ Lushnjë
14 800€
Shitet fiat multipla 1.6 benxin/gas viti 2007.Makina eshte ne gjendje shum te mir motorrike,xhenerike dhe estetike 5+1 letrat e paguara.Makina esh te gatshme per cdo lloj prove impjan gazi... Lushnjë
3 500€
Viti: 2007
Kilometrazhi: 160000 km
Kutia e shpejtësisë: Mekanike Lushnjë
6 600€
I diskutueshëm
1 500€

Ford Focus, 1.8L, 214km

Shtuar: 31 maj 2019, numri: 1194
Telefoni:
0696506047
WhatsApp:
0696506047
Modeli: Focus 
Viti: 2001 
Kilometrazhi: 214 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Tipi i karrocerisë: Tjetër 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit (litra): 1.8 
Timoni: Majtas 
Shitet Ford Focus me letra te bera deri ne nentor 2019 shum e paster si jasht dhe brenda ndodhet ne super gjendje si makin shitet per makin me te re
Per me shum kontaktoni ne nr e tel.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.