Njoftime të tjera të ngjashme

Viti: 2008
Kutia e shpejtësisë: Mekanike Lushnjë
6 350€
Viti: 2010
Kutia e shpejtësisë: Automatike Lushnjë
24 000€
Viti: 2007
Kutia e shpejtësisë: Automatike Lushnjë
14 800€
Viti: 2007
Kutia e shpejtësisë: Mekanike Lushnjë
3 500€
Viti: 2007
Kilometrazhi: 160000 km
Kutia e shpejtësisë: Mekanike Lushnjë
6 600€
I diskutueshëm
1 500€

Ford Focus

Shtuar: 31 maj 2019, numri: 1194
Telefoni:
0696506047
WhatsApp:
0696506047
Modeli: Focus 
Viti: 2001 
Kilometrazhi: 214 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Tipi i karrocerisë: Tjetër 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Diesel 
Kapaciteti i motorit (litra): 1.8 
Timoni: Majtas 
Shitet Ford Focus me letra te bera deri ne nentor 2019 shum e paster si jasht dhe brenda ndodhet ne super gjendje si makin shitet per makin me te re
Per me shum kontaktoni ne nr e tel.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.