Daewoo Matiz viti 2001, E bardhë, 0.8L, 116000km

Njoftime të ngjashme

Sistem Diferenciali 4x4 dhe 2x4; ; Xhama te Zinje Origjinal; ; Baxha panoramike; ; Sensor Parkimi; ; Clima Bizone; ; Keyless Go; ; 2 Celsa; ; Keyless Entry; ; Cruise Controll; ; Pilot Automatik; ;... Lushnjë
ME DOGAN SUPER GJENDJE, SHUME I PASTER GOMA TE REJA, EKONOMIK Lushnjë
PILOT AUTOMATIK; ; KLIMA ME 2 ZONA (SHOFERI + PASAGHERI); ; SEDILE bikolor; ; TAPICERI e paster; ; SENSOR parkimi; ; XHAMA TE ZINJ; ; FENERE XENON; ; Airbag (SR) ABS, BAS; ; ESP (Sistem kundra... Lushnjë
XHAMA ELEKTRIK, ABS, ESP, AIRBAG, PASQYRA ELEKTRIKE, SALLON LEKURE E PASTER NE MAKSIMUM, XHAMAT E PASM TE ZINJ, LIMITATOR SHPEJTESIE, CD, KOMANDA NE TIMON, BAXHA, DISQE ALUMINI, GOMA 90%, SUPE. Lushnjë
E shitur I diskutueshëm
Modeli: Matiz 
Viti: 2001 
Gjendja: E përdorur 
Kilometrazhi: 116000 km
Ngjyra: E bardhë 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Kompakt 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 0.8 litra
Ne gjendje te perkryer
Me te gjitha sherbimet e bera
Letrat e prera deri ne 26 dhjetor 2020
Makina me kondicjoner
Shum ekonomike
Dritat para led komplet
Kasetofon me cd + aux
2 celsa + antifurt me alarm
Pranoi dhe nderrime

Lidhuni me autorin e njoftimit

Comments

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.