Volkswagen Golf viti 2005, Gri, 180000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Makina esht ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike, disqe alumini dhe gomat ne gjendje shum te mir, shum e pastert si nga jasht dhe bren. E gatshme per cdo lloj pro. Lushnjë
Makina esht ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike, disqe alumini dhe gomat ne gjendje shum te mir, shum e pastert si nga jasht dhe bren. Lushnjë
Shitet golf 4 viti 2000; 1.4 16 V; Cdo sherbim i ber ne kohe, makina eshte ne gjendje shum te mire si nga motorri dhe nga brenda e jasht Lushnjë
Vw Golf 5; Viti prodhimit 2006; Kamje manuale 6 marsha; Xhama te zinj origjinal vw; 216.000km; 2 Celsa; Ne gjendje perfekte; me dogane te paguar Lushnjë
Golf 5; 1.9 nafte; Kamje manuale; 2004; 222.000km; Ne gjendje perfekte per me shum info cel Lushnjë
E shitur
Modeli: Golf 
Viti: 2005 
Kilometrazhi: 180000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
; Golf 5 1.9 automat viti 2005, 188 mij km. gjendja xhenerike dhe motorrike perfekte, ndrruar vaj motorri Castrol 5w30 te gjith filtrat Bosch, sapo ndrruar vaji filter te kamios, te gjitha xheneriket e ndrruara ne gjendje perfekte nk ndjehet fare. goma te reja 90 % Pilot Automatik, Klima funksionale. kompjuter bordi. 2 celesa origjinale te makines ! ne gjendje te mire vizuale. vetem telefonata serioze ! cmimi 4999 euro! ! ndrrim i mundshem. per ndrrim 5500 euro cmimi. makina eshte e sapo targuar;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.