Volkswagen Passat viti 2008, E bardhë, 190000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Makina esht ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike, disqe alumini dhe gomat ne gjendje shum te mir, shum e pastert si nga jasht dhe bren. E gatshme per cdo lloj pro. Lushnjë
Makina esht ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike, disqe alumini dhe gomat ne gjendje shum te mir, shum e pastert si nga jasht dhe bren. Lushnjë
Shitet golf 4 viti 2000; 1.4 16 V; Cdo sherbim i ber ne kohe, makina eshte ne gjendje shum te mire si nga motorri dhe nga brenda e jasht Lushnjë
Vw Golf 5; Viti prodhimit 2006; Kamje manuale 6 marsha; Xhama te zinj origjinal vw; 216.000km; 2 Celsa; Ne gjendje perfekte; me dogane te paguar Lushnjë
Golf 5; 1.9 nafte; Kamje manuale; 2004; 222.000km; Ne gjendje perfekte per me shum info cel Lushnjë
E shitur
Modeli: Passat 
Viti: 2008 
Kilometrazhi: 190000 km
Ngjyra: E bardhë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Tjetër 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
; Makina esht ne gjendje shum t mir motorrike dhe xhenerike, makina esht e ardhur nga gjermania, Motor 1.9 tdi shum ekonomike, gomat e reja;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.