SsangYong Kyron viti 2006, E zezë, 200000km

Njoftime të tjera të ngjashme

XHAMA ELEKTRIK, ABS, ESP, AIRBAG, PASQYRA ELEKTRIKE, SALLON LEKURE E PASTER NE MAKSIMUM, XHAMAT E PASM TE ZINJ, LIMITATOR SHPEJTESIE, CD, KOMANDA NE TIMON, BAXHA, DISQE ALUMINI, GOMA 90%, SUPE. Lushnjë
Shitet Mercedes A180 Nafte Kamio Automatike Viti 2006; Makina Posedon Keto Opsione Xhama Elektrike Komanda Ne Timon Klima Dixhitale Tronike Pasqyra Elektrike Sendilje Me Ngrohje Pasqyr. Lushnjë
AUDI A4 Look S-Line; KAMIO: Automatike; KM: 189Mij; PERSHKRIMI: Disqe alumini dhe gomat te sapo nderruara, xhamat e zinj origjinal para dhe mbrapa, sedilje s-line, sensor parkimi para dhe mbrapa. Lushnjë
Marka bmw 530i; Forca mottorrike 2996; Lloji i kambjosAutomat; Karburanti benzin; Viti i prodhimit 2008; Kilometrat 236000; Eshte ne gjendje perfekte me cdo sherbim te kryrer tek bmw, e mbajtur n. Lushnjë
FIAT BRAVO; Viti: 2009; Motorri: 1.6; Kamio: Manuale; Km: 158Mij; Pershkrimi: Makina esht ne gjendje te mir motorrike dhe xhenerike, disqe alumini, komanda ne timon, klima e. Letrat e pagua. Lushnjë
E shitur
Modeli: Kyron 
Viti: 2006 
Kilometrazhi: 200000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
; Lushnje komuna Fiershegan; Ssangyong Kyron 2006; Nafte; Kambio manuale; 44 me sensor mbrapa; Pasqyra dhe xhama elektronike; Disqe alumini; Goma Pirrelli te reja; Letra te paguara deri ne korrik 2018; Targa shqiptare; Gjendje e mire motorrike dhe xhenerike;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.