Honda Concerto viti 2006, E gjelbër, 20000km

Njoftime të tjera të ngjashme

XHAMA ELEKTRIK, ABS, ESP, AIRBAG, PASQYRA ELEKTRIKE, SALLON LEKURE E PASTER NE MAKSIMUM, XHAMAT E PASM TE ZINJ, LIMITATOR SHPEJTESIE, CD, KOMANDA NE TIMON, BAXHA, DISQE ALUMINI, GOMA 90%, SUPE. Lushnjë
Shitet Mercedes A180 Nafte Kamio Automatike Viti 2006; Makina Posedon Keto Opsione Xhama Elektrike Komanda Ne Timon Klima Dixhitale Tronike Pasqyra Elektrike Sendilje Me Ngrohje Pasqyr. Lushnjë
AUDI A4 Look S-Line; KAMIO: Automatike; KM: 189Mij; PERSHKRIMI: Disqe alumini dhe gomat te sapo nderruara, xhamat e zinj origjinal para dhe mbrapa, sedilje s-line, sensor parkimi para dhe mbrapa. Lushnjë
Marka bmw 530i; Forca mottorrike 2996; Lloji i kambjosAutomat; Karburanti benzin; Viti i prodhimit 2008; Kilometrat 236000; Eshte ne gjendje perfekte me cdo sherbim te kryrer tek bmw, e mbajtur n. Lushnjë
FIAT BRAVO; Viti: 2009; Motorri: 1.6; Kamio: Manuale; Km: 158Mij; Pershkrimi: Makina esht ne gjendje te mir motorrike dhe xhenerike, disqe alumini, komanda ne timon, klima e. Letrat e pagua. Lushnjë
E shitur
Modeli: Concerto 
Viti: 2006 
Kilometrazhi: 20000 km
Ngjyra: E gjelbër 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
; Shum ne gjedje te mir sa po ka ardhur nga italija;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.