Mercedes-Benz E-class viti 2005, Blu, 200000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet Mercedes A180 Nafte Kamio Automatike Viti 2006; Makina Posedon Keto Opsione Xhama Elektrike Komanda Ne Timon Klima Dixhitale Tronike Pasqyra Elektrike Sendilje Me Ngrohje Pasqyr. Lushnjë
Makina nuk ka taks luksi; Xhamat e zinje per 5 vjet leja deri 2025; 240mij km; Ne super gjendje e gatshme per cdo prove; Shume pak i diskutueshem Lushnjë
E Class 280 naft gjendje perfek. Navigator, aux, sensor parkimi, Dritat Bi-xenon, Abs, Esp, xhamat e zinj mbrapa, ganxh elektrike per terheqje, larje feneresh, baxha xhami, gomat e reja & cd. Lushnjë
E shitur
Modeli: E-class 
Viti: 2005 
Kilometrazhi: 200000 km
Ngjyra: Blu 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
; Mercedes-Benz E280 Cdi; Sedilje Gjysem lekure gjysem rrobe dhe ngrohje; Xhama te zinj origjinal ne leje qarkullimi; Timon druri; SBC Hold (Frenim automatik ne trafik/semafo) Sensor parkimi origjinal; Bagazhier me 6 cd; Drita Bi-Xenon me llampa 6000K D2S Philips; Tapiceria eshte konsiderueshem e paster; Goma Hankook 245/45 ZR17;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.