SEAT Ibiza viti 2003, E zezë, 10000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Seat altea 2.0 tdi e sa po ardhur nga italia me dogan te pagua. Makina ska asnje te gervishur eshte sh e paster dhe i ka te gjitha sherbimet e kryera me liber servisi nga V. GOMA TE REJ. Ki. Lushnjë
E shitur
Modeli: Ibiza 
Viti: 2003 
Kilometrazhi: 10000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Tjetër 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë 
; Shitet seat ibiza motorr 1, 4 benzi. me km origjinale 127 mij. makina ka patur vetem nje prona. makina eshte ne gjendje te shkelqyer eshte e gatshme per cdo pro. cmimi 2, 600 i diskutueshe;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.