Peugeot 206 viti 2002, E gjelbër, 10000km

Njoftime të tjera të ngjashme

pezh. 1.9 naft. punon ne menyr perfekte shum e paster cdo gje funksional. shitet per pj. e pa targuar ne shqipri shitet pa letra, tl serjoze ju lute Lushnjë
Peugeot 307 1.6 Naft HDI 2006 Sapo Ardhur me dogane te paguar pa targa, makina ne gjendje shume te mire motorrike, xhenerike, e paster vizualisht, xhama dhe pasqyre elektrike, sensor shiu dh. Lushnjë
E shitur
Modeli: 206 
Viti: 2002 
Kilometrazhi: 10000 km
Ngjyra: E gjelbër 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë 
; SHITET PEUGEOT 206 SUPER GJENDJ; VITIT 2002. 1.4 BENZIN 8 V HATCHBACK SHUME EKONOMIK. ABS, KLIMA, XHAMA ELEKTRIK, PASQYRA ELEKTRIKE. AMORTIZATOR TE RINJ, GOMA TE REJA, VAJ FILTRA. 139 000 KM ORIGJINALE. LETRAT DERI NE KORRIK 2018; CMIMI I DISKUTUESHE;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.