Opel Vectra viti 1997, E bardhë, 400000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Opel Insignia 2.0 Naft; 160.000 km; Kamio: automatike; Makina esht full opti. Ngrohje + ftohje sendiljesh, sensor parkimi, komanda ne timon, navi, sallon lekure, pasqyra me palosje, xhamat mbrap. Lushnjë
te gjitha sherbimet e bera letrat per nje vit Lushnjë
Okazi. Shitet opel tigra kabriole 1.3 naft viti 2005 ne gjendje super te mir shum ekonomike, 4 goma te reja vaj filter te sa po ndruar esht e gacme per xhdo lloje prove Lushnjë
Shitet Opel Meriva 1.7 TDci, makina eshte ne gjendje shume te mire, si nga ana motorike dhe xhenerike ashtu dhe esteti. me Goma te mi. kondisjoner, xhama elektrik kilametra original xhama t. Lushnjë
Shitet Opel Corsa 1.3 naft, viti prodhimit 2010 dogana e paguar, makina esht n gjendje shume t mir, si nga ana motorike ashtu dhe xhenerik. Per me teper na kontakton. Lushnjë
E shitur
Modeli: Vectra 
Viti: 1997 
Kilometrazhi: 400000 km
Ngjyra: E bardhë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Tjetër 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
; OPEL VECTRA; 1700 kubik; Nafte; Viti 1997; Goma te reja; Letra te paguara deri ne qershor 2018; Pasqyra dhe xhama elektronik; Gjendje e mire motorrike dhe xhenerike; Cmimi 1 500 000 ( te vjetra );

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.