Opel Astra viti 2006, Gri, 15000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Opel Insignia 2.0 Naft; 160.000 km; Kamio: automatike; Makina esht full opti. Ngrohje + ftohje sendiljesh, sensor parkimi, komanda ne timon, navi, sallon lekure, pasqyra me palosje, xhamat mbrap. Lushnjë
te gjitha sherbimet e bera letrat per nje vit Lushnjë
Okazi. Shitet opel tigra kabriole 1.3 naft viti 2005 ne gjendje super te mir shum ekonomike, 4 goma te reja vaj filter te sa po ndruar esht e gacme per xhdo lloje prove Lushnjë
Shitet Opel Meriva 1.7 TDci, makina eshte ne gjendje shume te mire, si nga ana motorike dhe xhenerike ashtu dhe esteti. me Goma te mi. kondisjoner, xhama elektrik kilametra original xhama t. Lushnjë
Shitet Opel Corsa 1.3 naft, viti prodhimit 2010 dogana e paguar, makina esht n gjendje shume t mir, si nga ana motorike ashtu dhe xhenerik. Per me teper na kontakton. Lushnjë
E shitur
Modeli: Astra 
Viti: 2006 
Kilometrazhi: 15000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
; Makina ne gjendje shume te mire si NGA ana xhenerike edhe motorrike, ka navigator me klima ka motorr 1900 nafte shume ekonomik me 6 marshe goma te reja Michelin sherbime te bera ne itali;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.