Mercedes-Benz E-class viti 2003, Blu, 15000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet Mercedes A180 Nafte Kamio Automatike Viti 2006; Makina Posedon Keto Opsione Xhama Elektrike Komanda Ne Timon Klima Dixhitale Tronike Pasqyra Elektrike Sendilje Me Ngrohje Pasqyr. Lushnjë
Makina nuk ka taks luksi; Xhamat e zinje per 5 vjet leja deri 2025; 240mij km; Ne super gjendje e gatshme per cdo prove; Shume pak i diskutueshem Lushnjë
E Class 280 naft gjendje perfek. Navigator, aux, sensor parkimi, Dritat Bi-xenon, Abs, Esp, xhamat e zinj mbrapa, ganxh elektrike per terheqje, larje feneresh, baxha xhami, gomat e reja & cd. Lushnjë
E shitur
Modeli: E-class 
Viti: 2003 
Kilometrazhi: 15000 km
Ngjyra: Blu 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Tjetër 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë + Gaz 
; Shes Mercedes Benz E240 Amg nga fabrika. me impiant gazi te vendosur ne Itali. Makina eshte full opsion. ne gjendje te shkelqyer motorrike dhe xhenerike. Makina ndodhet ne Itali vjen me dat 15. Ju lutem me kontaktoni ne whats ap;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.