Mitsubishi Grandis viti 2008, Blu, 191480km

Njoftime të tjera të ngjashme

MOTORRI TURBO (mundesi impiant gazi 100); MOTORRI KA 202HP TEPER I FUQISHEM DHE ME I FORTI I PRODHUAR NGA MITSUBISHI; ; DIFERENCIAL 4x4; ; XHAMA TE ZINJ ORIGJINAL; ; SEDILJE LEKURE; ; SEDILJE ME... Lushnjë
E shitur
Modeli: Grandis 
Viti: 2008 
Kilometrazhi: 191480 km
Ngjyra: Blu 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Minivan / Minibus 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
; Shitet ose nderrohet me makin tjetr t vog. makina sht n gjndje perfekte e gatshme pr do lloj prov. hyr n shqipri korrik 2017;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.