Fiat Stilo viti 2002, Gri, 150000km

Njoftime të tjera të ngjashme

FIAT BRAVO; Viti: 2009; Motorri: 1.6; Kamio: Manuale; Km: 158Mij; Pershkrimi: Makina esht ne gjendje te mir motorrike dhe xhenerike, disqe alumini, komanda ne timon, klima e. Letrat e pagua. Lushnjë
Okazion shitet Nderohet fiat grande punto viti 2009 benzin 1.4 shum e mbajtur si makin si nga jasht edhe nga mbrenda shitet per arsye se me duhet makin me e madhe makina eshte shum ekonomike 5. Lushnjë
Fiat Bravo; 2007; 1.9 multijet; Kamje manuale; 189.000km; me dogane te paguar Lushnjë
Fiat idea 2006, 1.3 multijet me 220 000 km origjinal. Shume ekonomik. Lushnjë
Shitet fiat multipla 1.6 benxin/gas viti 2007.Makina eshte ne gjendje shum te mir motorrike, xhenerike dhe estetike 5 + 1 letrat e paguar. Makina esh te gatshme per cdo lloj prove impjan gaz. Lushnjë
E shitur
Modeli: Stilo 
Viti: 2002 
Kilometrazhi: 150000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Tjetër 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë + Gaz 
; Makin fiat stilo, me gp. Impianti gpl eshte origjinal, i dal nga fabrik. 300 km me 15 mije leke te vjetr. Makine shum ekonomik. Cilindrata 1.6. Sherbimet jan bere te gjitha, filtrat vaji et. Bateria eshte e r. Makina e gateshme per cdo lloj prov.;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.