BMW Seria 7 viti 2007, Blu, 20000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Marka bmw 530i; Forca mottorrike 2996; Lloji i kambjosAutomat; Karburanti benzin; Viti i prodhimit 2008; Kilometrat 236000; Eshte ne gjendje perfekte me cdo sherbim te kryrer tek bmw, e mbajtur n. Lushnjë
Makina ish ne gjendje super te mir sportive e paster si jasht dhe brenda te gjitha sherbimet e bera gomat e reja 4stagioni disqet sportive ngjyr te zez shitet per arsyje mosperdorimi makina esh. Lushnjë
BMW X5; ; VITI 2007; ; MOTORRI 4.8 BENZIN + GAZ; ; KM 223.000; ; TAKSA DERI PRILL 2020; ; SHERBIMET TEK BMW TIRANE; ; DISQE GOMA SAPO VEN TE RINJ 100%; ; GATI PER CDO PROVE; ; CMIMI 14800 Lushnjë
E shitur
Modeli: Seria 7 
Viti: 2007 
Kilometrazhi: 20000 km
Ngjyra: Blu 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
; BMW 730 3.0 Diesel, Viti Prodhimit 2007, letra te gjitha te paguara, kambio automatik, navigator, komando ne timon, sallon lekure, sedilje elektrike + perthyerje, cd player, bagazhier 6 cd, disqe alumini origjinal 20 inch, me goma pothuajse te reja 80%, sensor parkimi para mbrapa, kompjuter bordi, pilot automatik, klima tronik, sensor dritash, drita xeno- bixeno, hapje mbyllje qendrore 2 celsa origjinal, baxha xhami, me te gjitha sherbimet e bera ne gjendje perfekte. cdo servis esht ber te BMW me liber servisi. 3 muaj qe ka ardh nga gjermania;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.