BMW Seria 6 viti 2006, E zezë, 184859km

Njoftime të tjera të ngjashme

Makina ish ne gjendje super te mir sportive e paster si jasht dhe brenda te gjitha sherbimet e bera gomat e reja 4stagioni disqet sportive ngjyr te zez shitet per arsyje mosperdorimi makina esh. Lushnjë
BMW X5; ; VITI 2007; ; MOTORRI 4.8 BENZIN + GAZ; ; KM 223.000; ; TAKSA DERI PRILL 2020; ; SHERBIMET TEK BMW TIRANE; ; DISQE GOMA SAPO VEN TE RINJ 100%; ; GATI PER CDO PROVE; ; CMIMI 14800 Lushnjë
E shitur
Modeli: Seria 6 
Viti: 2006 
Kilometrazhi: 184859 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Tjetër 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
; Shitet BMW 630seria6 MAKINA ESHT NE GJENDJE TE PERKRYE. Nuk e kap taksa LUKS, , te gjitha sherbimet e bera, mimi i DISKUTUSHE;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.