Audi A2 viti 2001, Gri, 180000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet audi A4 fund i 2007 full options 1.9 naft me t gjitha sherbimet e kryera dhe e mbajtur per merak dhe sherbimet e bera ne kohe 4 gomat e reja se fundmi ka ber servsi ndrrim kit rrip faze po. Lushnjë
Audi A5; 2.7 nafte v6; 2008; Kamje automatike; Ne gjendje perfekte; 8400 me dogane te paguar Lushnjë
A6 2.4 benzin gaz viti 2006 automat sensor parkimi origjinal sendilje me ngroje pilot automatik e porsa targuar ne super gjendje me 185mij km origjinale ka patur vetem 1 pronar makina ka 4 celsa 3. Lushnjë
Audi A5 S-Line nga fabrika, 2.0 tdi 177hp, 160.000 km origjinale, vetem nje pronar, shume e paster nga brenda dhe jashte, te gjitha sherbimet e kryera ne kohe, letrat e paguara deri ne nentor 2019. Lushnjë
Makina ka pas vetem 1 pronar, edhe pse me targa Shqiptare eshte perdorur vetem ne Ital; ; Makina ka liber sherbimesh qe kur eshte blere ku ka te shenuar cdo servis qe i eshte krye; ; KM aktual. Lushnjë
E shitur
Modeli: A2 
Viti: 2001 
Kilometrazhi: 180000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
; Makin ekonomike;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.