Njoftimet Premium

Shitja e Vetura në Lushnjë

Jeep esht ne super gjendje dhe me km origjinale 4x4 me takim nese don me e taku gomat e reja cmimi okazion Lushnjë
4 300€
Ne gjendje te perkryer; ; Me te gjitha sherbimet e bera; ; Letrat e prera deri ne 26 dhjetor 2020; ; ; ; Makina me kondicjoner; ; Shum ekonomike; ; Dritat para led komplet; ; Kasetofon me cd + aux; ; 2 celsa +. Lushnjë
1 200€
I diskutueshëm
2 200€
I diskutueshëm
MOTORRI TURBO (mundesi impiant gazi 100); MOTORRI KA 202HP TEPER I FUQISHEM DHE ME I FORTI I PRODHUAR NGA MITSUBISHI; ; DIFERENCIAL 4x4; ; XHAMA TE ZINJ ORIGJINAL; ; SEDILJE LEKURE; ; SEDILJE ME NGROHJ. Lushnjë
4 500€
1€
I diskutueshëm
Ne gjendje shum te m. letra te prera deri ne tetor 2020. Shum e paster nga jasht dhe brend. cdo sherbim i ber ne koh mund ta kontrolloni ku te deshiron. nuk ka asnje proble. cmimi i diskutush. Lushnjë
4 800€
I diskutueshëm
Mercedes Benz C klass 220 CDI; Kambio Automatike FULL extra; Klima digitale, Viti 2001 Look 2006; Letra t paguara deri n qershor 2020; Sensor parkimi origjinal para mbrapa; Drita Led komplet par. Lushnjë
4 400€
mjeti esht ne super gjendje ska nevoj per asgj. Lushnjë
1 499€
OPEL ZAFIRA 1.9 NAFTE ME DOGAN TE PAGU. MAKINA ESHTE SUPER GJEND. GOMA TE RE. GATI PER CDO LLOJ PRO. Lushnjë
3 300€
Shes toyota yaris 1.4 nafte me kambio automatike, makina eshte e mbajtur shum mire si brenda dhe jashte, eshte gati per cfare do lloj prove, makina ka mbyllje me pult me komanda ne timon, makines. Lushnjë
4 500€
I diskutueshëm
Shes toyota yaris 1.4 nafte me kambio automatike, makina eshte e mbajtur shum mire si brenda dhe jashte, eshte gati per cfare do lloj prove, makina ka mbyllje me pult me komanda ne timon, makines. Lushnjë
4 500€
I diskutueshëm
Shes toyota yaris ne gjendje te mire, e sapo ardhur nga italia i eshte ber dogana dhe eshte gati per tar. makina eshte e mbajtur mire si brenda dhe jashte, eshte gati per cfare do lloj prove Lushnjë
4 500€
I diskutueshëm
per. shum na kontaktoni Lushnjë
9 000€
Shitet audi A4 fund i 2007 full options 1.9 naft me t gjitha sherbimet e kryera dhe e mbajtur per merak dhe sherbimet e bera ne kohe 4 gomat e reja se fundmi ka ber servsi ndrrim kit rrip faze po. Lushnjë
5 400€
esh ne gjendje te mir ka probleme te vogla estetike per ate cmim ja vlen Lushnjë
1 050€
te gjitha sherbimet e bera letrat per nje vit Lushnjë
1 400€
Toyota yaris me motorr 1.4 nafte D4. viti 2006. kambjo automatik. me dogane te pagua. ngjyre gri erret; Makina ka mbyllje me pul. Klim. AB. Air Bag, komanda ne timon, pasqyrat elektrike. Lushnjë
4 500€
I diskutueshëm
Mercedes Benz E class 270 c. viti 2005 kamio automatike avanga. Gomat e reja dhe te gjitha sherbimet e bera e gatshme per cdo lloj prove nga ana ju. Letrat te sapo prer Lushnjë
4 900€
I diskutueshëm
Toyota auris 1.4 nafte viti 2008, kamjo manuale 180.800. Lushnjë
5 000€
Motorr 1.8 nafte gjendje sh i paster dhe ekonomik kambio manuale, letrat gjitha t paguara, t gjitha serviset e sapo bra nuk ka nevoj pr asgje me te vogel, cdo opsion i makines eshte funksional, m. Lushnjë
1€