BMW Seria 5 viti 2008, E zezë, 3.0L, 236100km

Njoftime të tjera të ngjashme

Makina ish ne gjendje super te mir sportive e paster si jasht dhe brenda te gjitha sherbimet e bera gomat e reja 4stagioni disqet sportive ngjyr te zez shitet per arsyje mosperdorimi makina esh. Lushnjë
BMW X5; ; VITI 2007; ; MOTORRI 4.8 BENZIN + GAZ; ; KM 223.000; ; TAKSA DERI PRILL 2020; ; SHERBIMET TEK BMW TIRANE; ; DISQE GOMA SAPO VEN TE RINJ 100%; ; GATI PER CDO PROVE; ; CMIMI 14800 Lushnjë
5 000€
Shtuar: 12 janar 2021, numri: 113815
Modeli: Seria 5 
Viti: 2008 
Kilometrazhi: 236100 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 3.0 litra
Marka bmw 530i; Forca mottorrike 2996; Lloji i kambjosAutomat; Karburanti benzin; Viti i prodhimit 2008; Kilometrat 236000; Eshte ne gjendje perfekte me cdo sherbim te kryrer tek bmw, e mbajtur ne menyr perfekte dhe cdo pjes eshte vendosue orgjinale dhe e re, sapo jan kryer 2800 sherbime me fatur, makina shitet per arsye mos perdorimi, kush eshte i interesuar qe ja di vleren tme kontaktoj ne whatsapp, jo humbje kohe ju lutem, makina eshte super gjendje.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.