Audi A5 viti 2011, E zezë, 219000km

Njoftime të tjera të ngjashme

AUDI A4 Look S-Line; KAMIO: Automatike; KM: 189Mij; PERSHKRIMI: Disqe alumini dhe gomat te sapo nderruara, xhamat e zinj origjinal para dhe mbrapa, sedilje s-line, sensor parkimi para dhe mbrapa. Lushnjë
ABS, ESP, XHAMA ELEKTRIK, SENSOR DRITASH, SENSOR PARKIMI PARA DHE MBRAPA, CLIMA TE INTEGRUAR BIZONE, SENSOR KUNDER VJEDHJES, NAVIGATOR PIONER ORIGJINAL CD-MP3-USB-AUX, XHAMA TE ZINJ, DISQE ALUMIN. Lushnjë
SHITET; AUDI A4 Look S-Line; VITI: 2008; MOTORRI: 2.7; KARBURANTI: Naft; KAMIO: Automatike; KM: 189Mij; PERSHKRIMI: Disqe alumini dhe gomat te sapo nderruara, xhamat e zinj origjinal para dh. Lushnjë
ABS, ESP, XHAMA ELEKTRIK, SENSOR DRITASH, SENSOR PARKIMI PARA DHE MBRAPA, CLIMA TE INTEGRUAR BIZONE, SENSOR KUNDER VJEDHJES, NAVIGATOR PIONER ORIGJINAL CD-MP3-USB-AUX, XHAMA TE ZINJ, DISQE ALUMIN. Lushnjë
Shitet audi A4 fund i 2007 full options 1.9 naft me t gjitha sherbimet e kryera dhe e mbajtur per merak dhe sherbimet e bera ne kohe 4 gomat e reja se fundmi ka ber servsi ndrrim kit rrip faze po. Lushnjë
11 000€
Shtuar: 10 janar 2021, numri: 113809
Modeli: A5 
Viti: 2011 
Kilometrazhi: 219000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Super e pastert si makin si dhe super gjendje motorrike dhe xhenerik. Letrat e paguara per 1 vit, disqe alumini e goma ne gjendje te mir, vaj filtra te sapo bera, pasqyra me mbyllje elektrike, tapiceri lekure etj.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.