Audi A4 viti 2010, Blu, 2.0L, 249000km

Njoftime të tjera të ngjashme

AUDI A4 Look S-Line; KAMIO: Automatike; KM: 189Mij; PERSHKRIMI: Disqe alumini dhe gomat te sapo nderruara, xhamat e zinj origjinal para dhe mbrapa, sedilje s-line, sensor parkimi para dhe mbrapa. Lushnjë
Super e pastert si makin si dhe super gjendje motorrike dhe xheneri. Letrat e paguara per 1 vit, disqe alumini e goma ne gjendje te mir, vaj filtra te sapo bera, pasqyra me mbyllje elektrike. Lushnjë
ABS, ESP, XHAMA ELEKTRIK, SENSOR DRITASH, SENSOR PARKIMI PARA DHE MBRAPA, CLIMA TE INTEGRUAR BIZONE, SENSOR KUNDER VJEDHJES, NAVIGATOR PIONER ORIGJINAL CD-MP3-USB-AUX, XHAMA TE ZINJ, DISQE ALUMIN. Lushnjë
SHITET; AUDI A4 Look S-Line; VITI: 2008; MOTORRI: 2.7; KARBURANTI: Naft; KAMIO: Automatike; KM: 189Mij; PERSHKRIMI: Disqe alumini dhe gomat te sapo nderruara, xhamat e zinj origjinal para dh. Lushnjë
ABS, ESP, XHAMA ELEKTRIK, SENSOR DRITASH, SENSOR PARKIMI PARA DHE MBRAPA, CLIMA TE INTEGRUAR BIZONE, SENSOR KUNDER VJEDHJES, NAVIGATOR PIONER ORIGJINAL CD-MP3-USB-AUX, XHAMA TE ZINJ, DISQE ALUMIN. Lushnjë
8 200€ I diskutueshëm
Shtuar: 2 prill 2021, numri: 113996
Modeli: A4 
Viti: 2010 
Kilometrazhi: 249000 km
Ngjyra: Blu 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
XHAMA ELEKTRIK, ABS, ESP, AIRBAG, PASQYRA ELEKTRIKE, SALLON LEKURE E PASTER NE MAKSIMUM, XHAMAT E PASËM TE ZINJ, LIMITATOR SHPEJTESIE, CD, KOMANDA NE TIMON, BAXHA, DISQE ALUMINI, GOMA 90%, SUPER GJENDJE MOTORRIKE XHENERIKE DHE ESTETIKE,
DHE SHUME OPSIONE TE TJERA.
MAKINA TEPER E PERSHTATESHME PER IMPJANT GAZI 100%.
PER INFORMACION ME TE DETAJUAR KONTAKTONI NE NUMRIN E CELULARIT.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.