Audi A3 viti 2009, Gri, 2.0L, 174000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Super e pastert si makin si dhe super gjendje motorrike dhe xheneri. Letrat e paguara per 1 vit, disqe alumini e goma ne gjendje te mir, vaj filtra te sapo bera, pasqyra me mbyllje elektrike. Lushnjë
SHITET; AUDI A4 Look S-Line; VITI: 2008; MOTORRI: 2.7; KARBURANTI: Naft; KAMIO: Automatike; KM: 189Mij; PERSHKRIMI: Disqe alumini dhe gomat te sapo nderruara, xhamat e zinj origjinal para dh. Lushnjë
ABS, ESP, XHAMA ELEKTRIK, SENSOR DRITASH, SENSOR PARKIMI PARA DHE MBRAPA, CLIMA TE INTEGRUAR BIZONE, SENSOR KUNDER VJEDHJES, NAVIGATOR PIONER ORIGJINAL CD-MP3-USB-AUX, XHAMA TE ZINJ, DISQE ALUMIN. Lushnjë
Shitet audi A4 fund i 2007 full options 1.9 naft me t gjitha sherbimet e kryera dhe e mbajtur per merak dhe sherbimet e bera ne kohe 4 gomat e reja se fundmi ka ber servsi ndrrim kit rrip faze po. Lushnjë
Audi A5; 2.7 nafte v6; 2008; Kamje automatike; Ne gjendje perfekte; 8400 me dogane te paguar Lushnjë
6 800€ I diskutueshëm
Shtuar: 2 janar 2021, numri: 113773
Modeli: A3 
Viti: 2009 
Kilometrazhi: 174000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
Kuaj fuqi: 140 
ABS, ESP, XHAMA ELEKTRIK, SENSOR DRITASH, SENSOR PARKIMI PARA DHE MBRAPA, CLIMA TE INTEGRUAR BIZONE, SENSOR KUNDER VJEDHJES, NAVIGATOR PIONER ORIGJINAL CD-MP3-USB-AUX, XHAMA TE ZINJ, DISQE ALUMINI ORIGJINAL 17”, GOMA 100% TE REJA, SUPER GJENDJE MOTORRIKE XHENERIKE DHE ESTETIKE, SAPO TARGUAR

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.