Audi A3 viti 2009, Gri, 2.0L, 165000km

Njoftime të ngjashme

XHAMA ELEKTRIK, ABS, ESP, AIRBAG, PASQYRA ELEKTRIKE, SALLON LEKURE E PASTER NE MAKSIMUM, XHAMAT E PASM TE ZINJ, LIMITATOR SHPEJTESIE, CD, KOMANDA NE TIMON, BAXHA, DISQE ALUMINI, GOMA 90%, SUPE. Lushnjë
E shitur I diskutueshëm
Modeli: A3 
Viti: 2009 
Gjendja: E përdorur 
Kilometrazhi: 165000 km
Ngjyra: Gri 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
ABS, ESP, XHAMA ELEKTRIK, SENSOR DRITASH, SENSOR PARKIMI PARA DHE MBRAPA, CLIMA TE INTEGRUAR BIZONE, SENSOR KUNDER VJEDHJES, NAVIGATOR PIONER ORIGJINAL CD-MP3-USB-AUX, XHAMA TE ZINJ, DISQE ALUMINI ORIGJINAL 17”, GOMA 100% TE REJA, SUPER GJENDJE MOTORRIKE XHENERIKE DHE ESTETIKE, SAPO ARDHUR ME DOGANE TE PAGUAR GATI PER TARGA

Lidhuni me autorin e njoftimit

Comments

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.