Njoftimet Premium

Shitja e Lincoln në Shqipëri

Lincoln town car limuzine ne gjendje perfekt Durrës
6 500€
Makina ne super gjend. Letrat te paguara feri tetor 2020. Mundsi ndri. Mundsi financimi me keste mujore Tiranë
1€
Shitet lincoln town car; Viti 1999; Gjendje perfekte; Xhama te zinj origjinal/ngrohje sediljesh/sensor parkimi/baxha xhami/; Letta te paguara; ; ; VETE. WHATSAAPp; samsung, samsung galaxy note. Durrës
E shitur
Linkoln limuzine benzine + gaz e sapoardhur nga Zvicrra ne gjendje perfekte shitet per arsye mosperdorimi ose jepet me qera per dasma fejesa ditelindje festa beqarie etj nga Kadafi limuzin; Mern. Durrës
E shitur
Linkoln limuzine 8.5 metra impjant Gazi full me 2 t. navigator impjant muzike disqe alumini mbyllje me pult ne gjendje perfekte shitet 6500 Eu. ose jepet me qera per dasma fejesa ditelindj. Durrës
E shitur
Lincoln limuzine 11 meter 10. + 1 vende. gjendje perfekte te gjitha sherbimet e bera letra per nje vit te prera super fu Durrës
E shitur
Lincoln taomcar viti 2002 benzin gaz ne gjendje perfekte me nje vit garan. Xhama elektrik pasqyra elektrike sedilje elektrike super gjendje letra per nje vit impjanti gazit i ri me 5 vje. Durrës
E shitur
Linkoln per pjese kembimi shitet dhe komplet ose me pje. kemi dhe pjese te tjera per linkoln town Car viti 96 deri 08; Merni n t. wats. os. Viber 069 30 96 301 Durrës
E shitur
Shitet per 550 mij le; Cmimi i diskutueshe; Shitet per arsye mos perdorim; Makina eshte ne gjendje te mir Korçë
E shitur
Makina eshte ne gjendje te mir; Motror 5.3 benzin; Te gjitha sherbimet i ka te kryera ne kohe; Shitet per arsye mosperdorimi Fier
E shitur
Lincoln limozine, viti i prodhimit 2000, motorr 4.6 benzine, numri i vendeve 1 + 7, dokumenta te rregullta; mimi: 8 300 i diskutueshem Durrës
E shitur
Shitet Lincoln Town Car 2003 ne gjendje te shkelqy; Sedelje mershine mengrohje, motorr benzine 4.6; makina ndodhet ne Lushnje dhe eshte me dokumenta te rregullt; shitet per arsyje mos perdorim. Lushnjë
E shitur
Kam vendos ta shes se do leviz nga shqipria ndodhet ne garazhd esht shum ne gjendje shitet me nje cmim te arsysh. Dhe nje cmim I diskutushem; Per me shum informacion kontaktojm Durrës
E shitur
Lincoln limozine, viti i prodhimit 2000, motorr 4.6 benzine, numri i vendeve 1 + 7, dokumenta te rregullt. 8600 Durrës
E shitur
5.4 benzin gaz full option, nuk e kap taksa lluksit se esht 7 vendeshe, ekonomike dhe teper e fuqishme, disqe dhe goma te ardhura nga amerika 2500$, marmit sportive dhe zhurm origjinal V8, Shite. Kavajë
E shitur
Shitet ose nderrohet lincoln navigator viti 2003 look 2006 full opti. goma dhe disqet e reja te ardhura nga amerik. xhamat e zinj origjinal cmimi i diskutuesh. per me sh info kontaktoni ne n. Tiranë
E shitur
Shitet ose nderrohet lincoln navigator 2003 look 2006.full optio. gomat dhe disqet te reja te ardhura nga ameri. motorri 5.4 benzin + gaz automat. xhamat e zinj origjina. targa te huaj. Tiranë
E shitur
makina eshte me impjant gazi, eshte brenda garanc. cmimi 2900 euro, me letra te paguara Tiranë
E shitur
Linkoln navigator motorr 5.4benzin gas impjant i sapo vendosur me sherbime te kryera me goma te reja plus disqet me dokumenta te rregullta te prera per1vit pa taks luk. Me amurtizator te rin. Lushnjë
E shitur
Makina eshte ne gjendje perfekte, shitet e tera ose me pjes shuma 2500. Eshte ne gjendje per fekte, mershin me bax. Arsyja e shitjes eshte mos perdorim Lushnjë
E shitur
She's Lincoln viti 2004 km 140000 making eshte me gjendje te shkelqyer shkelqyer si nga ana motorike po ashtu edhe xhenerike eshte full option ka ardhur nga amerika me targa t huaja ndodhet b. Fier
E shitur

Shitja e Lincoln në qytete të tjera