Mercedes-Benz 190 viti 1986, E zezë, 250000km

Njoftime të tjera të ngjashme

C class 220 nafte; Blu e erret; Nafte; Automat; Kondicioner; Letrat deri ne 12/2019; Cmimi i diskutueshem; Wtsapp Librazhd
E shitur
Modeli: 190 
Viti: 1986 
Kilometrazhi: 250000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
; shitet per arsye emigrimi dhe mos perdorimi benzi esht me letra te paguara taksa deri 12.2.2017 siguracjon teprer 8.2.2018;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.