Mitsubishi L300 viti 1995, E bardhë, 25000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet fiat punto 1.2 benzin i 2001 me letra te sa po prera te gjitha sherbimet e bera nuk ka nevoje per asnje sherbim Shite per arsye emigrimi Librazhd
Makina eshte ne gjendje te shkelqyer me letra per 1 vit makina nuk ka asnje gervishtje eshte pothuajse e re impjanti 2 vjet garanci Librazhd
Me letra per nje vit shum ekonomike shitet per arsye mosperdorimi Librazhd
C class 220 nafte; Blu e erret; Nafte; Automat; Kondicioner; Letrat deri ne 12/2019; Cmimi i diskutueshem; Wtsapp Librazhd
E shitur
Modeli: L300 
Viti: 1995 
Kilometrazhi: 25000 km
Ngjyra: E bardhë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Minivan / Minibus 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
; Makina eshte me dokumenta te rregullta, dhe gjendje shum te mire pune Te interesuarit te kontaktojne ne nr ce. Cmimi me marreveshj;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.