Njoftimet Premium

Shitja e Toyota në Lezhë

Ne gjendje shume te mire, letrat gjer ne nentor Lezhë
E shitur
Letrat deri ne nentor, shume ekonomike Lezhë
E shitur
Makina ne gjendje shm te mire letrat e prera deri ne dhjetor 2018 Lezhë
E shitur
Makina eshte ne gjendje shum te mir pune ndersa letrat sapo jan ber dhe I mbarojn ne janar te2019 Lezhë
E shitur
Shes makinen Toyota auris; 2.0 nafte viti I prodhimit 2017; Eshte ne gjendje shum te mir; Kush ka nevoj makina ndodhet; Ne lezh te kontaktoj ne ikyt; Nr 0693447070 Lezhë
E shitur
Shitet toyota rav4 2007 4/4ka nje muaj qe ka ardh nga ITALIA targa shqiptare te paguara deri ne shtator 2018.motorri 2.2D4D nafte konsumi 06lt/100. buton start-stop navigator dvd censor shi. Lezhë
E shitur
Makina eshte ne gjendje shum te mir motorike 4x4 Lezhë
E shitur
Makina eshte ne gjendje shum te mir motorike Lezhë
E shitur
Toyota hilux ne gjendje shum te mir motorike 4x4 Lezhë
E shitur
Shitet Toyota Rave 4 i 2003. me sherbime te bera ne koh me freksion te ri kitt, me ferrota te reja, ne pjes gjenerike krejt mir, me 4 goma te reja me letra te prera per nje v. nuk nderroh. flm Lezhë
E shitur
Traktor me plug dhe me frez prodhim japonez shum i mir gomat e mdhaja mbrapa jan te reja shitet per arsye mos perdorimi Lezhë
E shitur
shitet toyota rav4 e veshir me leter karboni te zez ka 200 mij km motorri 1.9 nafte letra deri janar te 2018 eshte 4X4 Lezhë
E shitur
shitet toyota rav4 1.9 nafte e veshur me leter karbon dhe me leter ushtarak. sht 4X4. viti i prodhimit dhjetor 2002. km 210 mij Lezhë
E shitur
Shitet Toyota Rav4 D4D 2.2 naf. Kambio manua. Makina eshte shume ekonomike dhe ne gjendje shume te mir (herbimet te bera ne kohe cdo 10 mije kilometr. Xhamat e zinj origjina; Cmimi: 9000. Lezhë
E shitur
Shes makinen Toyota Rav4 e vitit 2007, ne gjendie te shkelqyer motorike dhe xheneri. Sherbimet e vogla te motorit jane ber cdo 10000 k (aj - filt) Makina eshte shume ekonomike, me letra t. Lezhë
E shitur
Makina asht me letra te paguara deri ne mars te viti 2017 ja kam kry te gjitha sherbimet makina asht 2700 euro e diskutushem Lezhë
E shitur
Importuar nga Zvic. Shes vetura viti 2000, 1.3 benzine, 5 porta, kondicioner, xhama elektrik, radiocd, kambio manuale, mbyllje qendrore, taksa te paguara deri 12, 2016. Gjendje te mire xhenerik. Lezhë
E shitur
Makina asht ne gjendje shum te mir kabrijolet motor 2.0 benzin me letra te pereme per nje vit nderrim i mundshem Lezhë
E shitur

Shitja e Toyota në qytete të tjera