SEAT Leon viti 2006, E zezë, 2.0L, 200000km

E shitur
Modeli: Leon 
Viti: 2006 
Gjendja: E përdorur 
Kilometrazhi: 200000 km
Ngjyra: E zezë 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
SEAT LEON 2.0 NAFT AUTOMAT DSG SAPO ARDHUR NGA ME DOGAN TE PAGUAR GATI PER TARGIM VITI PRODHIMIT 2006 FULL OPSION NE SUPER GJENDJE PER ME TEPER NA KONTAKTONI NE 0694470000 SI DHE UATCAP 0663009009

Lidhuni me autorin e njoftimit

Comments

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.