Njoftimet Premium

Shitja e Mitsubishi në Lezhë

Mitsubishi Pajero Pinin; ; Motor 1.8 GDI; ; Benzine + gaz; ; Viti 2000; ; Km 158.000; ; Kambio Automat; ; 4x4 funksionale; ; Condicioner; ; Ngrohje sedilesh; ; Sensor parkingu para/mrapa Lezhë
3 600€
Shitet mitsubishi l200 2.5 nafte version animal per arsye mosperdorimi makina eshte ne gjendje te mire gjenerike dhe motori. Sedile lekure pasqyra e mesit me kamer parkin. Kambjo automatik. Lezhë
E shitur
cmim okazion, letra te sa po prera per 1 vit; serdile lekuret; cdo gje funksionale!; cmim pak i diskutueshem Lezhë
E shitur
E shitur
Foristrade tipit Mitsubishi, me 4 porta, xhama elektrik, gjendje perfekte, me te gjitha sherbimet e kryera, dokumentat deri ne korrik 2018. Shitet per arsye familjare telefonus serjoz ose sm. Lezhë
E shitur
viti 2002 ngjendje te mir pune 5000 euro per arsye mosperdorimi me letra deri ne qershor Lezhë
E shitur
Shitet Mitsubishi space star 1.6 benzine! Makina eshte shum e paster si brenda dhe jashte! E sapoardhur nga zvic. E gatshme per cdo lloj prove Lezhë
E shitur
makina esht ne gjendje te shkelqyer sherbima te sapo bera gjenerike dhe motorrike Lezhë
E shitur
Shitet mitsubish pajero 4 4 viti prodhimi 99 nafte 2.5 makina esht me koncdicioner etj ne gjendje shum te mir gati per gjdo pr. ju lutem vetem telefonata serjoz. KUJDES MAKINA SHITET PA LET. Lezhë
E shitur
Shitet foristrade mitsubishi pajero 4x4 me timon anglez ne gjendje shum te mire me te gjitha letrat deri ne dhjetor 2017; ; ; Faliminderit per mir kuptim in; ; Lezhë
E shitur
Makina eshte ne gjendje shume te mire me kondicioner rotod profekte motor shume ne gjendje te mire ka nevoj veq per luqedim letrat per nje vit te prera sendilje mishini dhe shume e paster brend. Lezhë
E shitur
Shes Mitsubishi Sporte 2500 nafte, me kondicioner, sendilje lekure ngjyre grihe, makina eshte ne gjendje shume te mire, , , , shitet ose nderrohe Lezhë
E shitur
Shitet mitsubish pajero 44 vitit 99 nafte 2.5.makina esht me 3 dyr gjama elektronik kondicioner etj makina eaht ne gjendje shum shum te m. kujdes MAKINA SHITET PA LETRA 2500euro I diskutushe. Lezhë
E shitur
Mitsubishi 44 ne gjendje shum te mir; Me dokumentacion te paguar; Me sherbime te kryera Lezhë
E shitur
Shes mitsubish pajero 44 vitit 99 nafte 2.5. 3 dyr makina esht negjendje shum shum te mir gati per gjdo pr. [kujdes MAKINA SHITET PA LETRA ]2500euro I diskutush. nr 0667066444 Lezhë
E shitur
Shitet mitsubish pajero 44 vitit 99 nafte 2.5 makina esht ne gjendje shum te mir gati per gjdo prov ne servisin tuaj te perferua. makina SHITET PA LETRA 2500eur. nr 0667066444 Lezhë
E shitur
Shes mitsubish pajero vitit 99 nafte 2.5. 44 makina SHITET PA LET. makina eaht ne gjendje shum te mir gati per gjdo pro. 3 dyr gjama elektron. qmimi 2500 eu. i diskutush. nr 0667066444 Lezhë
E shitur
Shes mitsubish pajero vitit 99 nafte 2.5. makina Shitet pa letra 2500euro i diskutush. Makina esht ne gjendje shum te m. Nr tel: 0667066444 Lezhë
E shitur
Shes makinen ne gjendje te shkelqy. Me naf. Kamjo automati. Letra te prer Lezhë
E shitur
L200, kambio manuale, 74cv, nafte, ngjyre blu + gri metalike, e perdorur, airbeg, kasetofon/mp3, kondicioner, disce alumini, pasqyra elekrike, gjama elekrik, 4 + 1dyer, timon hidraulik, moto. Lezhë
E shitur

Shitja e Mitsubishi në qytete të tjera