Njoftimet Premium

Shitja e Mercedes-Benz S-Class në Lezhë

shitet mercedes benz; S-450; Nafte; sedilet me ngrojne dhe masazh; vitit 2011; ne supergjendje; me te gjitha dokunentat e prera; mundesi nderrimi Lezhë
18 000€
I diskutueshëm
Shitet; S550 lungo; Viti 2005; Km 200.000; Kambio automatike 7G; Disqe 20 AMG; ; Marmita me zhume amg; Tapiceri kafe e paster; Me sedilje me ngrohje dhe ftohje; Tavan kamoshi; Xham siper. Lezhë
10 000€
okazion shitet s 320 ne gjendje te te shkelqyer e gatshme per cdo lloj prove Lezhë
E shitur
shitet s 320 cdi super gjendje letra deri ne dhjetor 2018 xhama te zi origjinal goma dhe disqe 18 amg super gjendje individuale Lezhë
E shitur
shitet super gjendje letra te prera deri ne dhjetor 2018 xhama tzi origjinal disqe amg dhe goma te 4 te 100% te rej. OKAZION Lezhë
E shitur
shitet super okazion s 320 cdi xhama tzi origjinal disqe amg me goma 100% te reja letra deri ne dhjetor te 2018 Lezhë
E shitur
s 320 cdi gjendje super letra per 1 vit xhama tzi disqe amg dhe goma te reja Lezhë
E shitur
shihet benc model slllon; 4.2 benzine me dokumenta te huaja; fundit te 1996; airbag; sensor para dhe mrapa; telefonata serioze Lezhë
E shitur
ne gjendje te shkelqyer, e gatshme per cdo lloj prove Lezhë
E shitur
Mercedes S3200 nafte viti 2001.dogana e pagu. Ne gjendje te mi. -in. 00355696297282 whatsapp Lezhë
E shitur
Mercedes s350 naft; Lungo; Dyr me thithje; Lesgo; Distronik; Kamera mbrapa; Kamera nort vision; Panoram; Sedile kafe; Sedile ftohje ngrohje para mbrapa; Perde ne dyer te pasme; Te. Lezhë
E shitur
S 320 cdi ne gjendje te shkeqyer e gatshme per cdo lloj prove Lezhë
E shitur
S 320 cdi lekure bezhe e paste. sensor parkim. automa. sendilet me mermor. nav. baxh. full full opti. mundesi nderrimi Lezhë
E shitur
Mercedes Benz Sclass320 gri metalizato me marsha ne timon klima ne 8 zona sedlije ngrohje ftohje kamra para mrapa dokumentacion te rregullt Lezhë
E shitur
makina esht perdorur ne itali ne shqiperi esht perdorur vetem per pushime verore 15 dit esht ne gjendje shum te mir ska as nje difekt full optional 140 optional qe po ti shkruaj me duhet nje jav. Lezhë
E shitur
Mercedes benz S 320 CDI me 230 000km te vetat, ngjyra e kaltert, automatic-tiptronic, sallon beige lekure, timon druri me memorje, sedilje me memorje, kroskot me rimeso druri, fernere te 2005 m. Lezhë
E shitur
Sllon benzi-gaz; Gjendje shum e mir Lezhë
E shitur
e gatshme per cdo lloj prove full option, shitet per arsyje mosperdorimi Lezhë
E shitur