Mercedes-Benz S-class viti 2006, E zezë, 5.0L, 200000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Ml 320 CDI; Nafte (2987c) Viti 2006; Km 290.000; Kambio automat; Xhama te zinj origjinal; Disje 19 AMG; 4 goma 100% te reja; Ne gjendje shume te mire; Letra te sapoprera per 1 vit Lezhë
shitet mercedes benz; S-450; Nafte; sedilet me ngrojne dhe masazh; vitit 2011; ne supergjendje; me te gjitha dokunentat e prera; mundesi nderrimi Lezhë
Mercedes-Benz ML 350 BLUETEC 125000. -Sedile lekure me ngrohje ngjyre zeze -Tavan panoramik -4 Matic -7G Tronic Plus -Pakete Off Road me bllokim te diferencialit -Klimatronic me dy zon. Lezhë
Mercedes Benz E 220 CDI, viti prodhimit fund 2002, motorr 220 diesel, kambio automatike, kompjuter bordi, xhama te zinj origjinal, disqe evo, sesnor dritash dhe shiu, pasqyra elektrike me palosje. Lezhë
Shitet Mercedez Benz; 180 benzine; Kompersor; Viti 2006; Ngjyra gri; Letra te prera per ni vit; Sallon lekure; Look amerikan; Shum pak kilometra; Shitet per arsyje emigrimi Lezhë
10 000€
Shtuar: 19 nëntor 2019, numri: 99965
Modeli: S-class 
Viti: 2006 
Kilometrazhi: 200000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë + Gaz 
Kapaciteti i motorit: 5.0 litra
Disqe aliazhi Ngrohja e ndenjëseve Paisje gazi 
Shitet; S550 lungo; Viti 2005; Km 200.000; Kambio automatike 7G; Disqe 20 AMG; ; Marmita me zhume amg; Tapiceri kafe e paster; Me sedilje me ngrohje dhe ftohje; Tavan kamoshi; Xham siper; Start/stop; Perde elektrike; Distronik

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.