Njoftimet Premium

Shitja e Mercedes-Benz në Lezhë

Ml 320 CDI; Nafte (2987c) Viti 2006; Km 290.000; Kambio automat; Xhama te zinj origjinal; Disje 19 AMG; 4 goma 100% te reja; Ne gjendje shume te mire; Letra te sapoprera per 1 vit Lezhë
7 900€
shitet mercedes benz; S-450; Nafte; sedilet me ngrojne dhe masazh; vitit 2011; ne supergjendje; me te gjitha dokunentat e prera; mundesi nderrimi Lezhë
18 000€
I diskutueshëm
Shitet; S550 lungo; Viti 2005; Km 200.000; Kambio automatike 7G; Disqe 20 AMG; ; Marmita me zhume amg; Tapiceri kafe e paster; Me sedilje me ngrohje dhe ftohje; Tavan kamoshi; Xham siper. Lezhë
10 000€
Mercedes-Benz ML 350 BLUETEC 125000. -Sedile lekure me ngrohje ngjyre zeze -Tavan panoramik -4 Matic -7G Tronic Plus -Pakete Off Road me bllokim te diferencialit -Klimatronic me dy zon. Lezhë
1€
Mercedes Benz E 220 CDI, viti prodhimit fund 2002, motorr 220 diesel, kambio automatike, kompjuter bordi, xhama te zinj origjinal, disqe evo, sesnor dritash dhe shiu, pasqyra elektrike me palosje. Lezhë
4 900€
I diskutueshëm
Shitet Mercedez Benz; 180 benzine; Kompersor; Viti 2006; Ngjyra gri; Letra te prera per ni vit; Sallon lekure; Look amerikan; Shum pak kilometra; Shitet per arsyje emigrimi Lezhë
2 500€
ML 270 CDI; Me ngrohje sendilesh; Xham siper + xhama te zinj; Sensor para mrapa; Ne gjendje shum te mir; Me letra deri ne mars 2020 Lezhë
4 000€
ML 270 CDI; Ne gjendje shum te mir; Me letra deri ne korrik 2020 Lezhë
3 600€
Mercedes-Benz ML 320 CDI; Viti 2005; Kamje automatike; Ngrohje sendilesh; Ne gjendje shum te mir Lezhë
7 500€
Kilometra 194000,; Goma 90%,; Gjendja e makines eshte perfekte,; Nuk ka takse luksi,; Tapiceria shum e paster,; Diferenciali 4x4,; Me dogane te pagua. Lezhë
7 900€
Viti: 2013; ; Kilometrazhi: 92000 km; ; Kutia e shpejtsis: Automatike Lezhë
46 500€
I diskutueshëm
Makina eshte ne gjendje te mire motorrike dhe gjeneri. Letrat i perfundojne me 22 maJ 2018. Shitet per arsye persona. Brenda cmimit perfshihen dhe letrat e makines deri me 22 maj 2019 Lezhë
E shitur
shitet c220 cdi viti 2003 n gjendje shum tmir 210 mi km origjinale dokumenta deri ne shtator e gatshme per qdo prov 3000 euro Lezhë
E shitur
OKAZION; MERCEDES BENZ C-200; vit. 27-12-2006; sendilje lekure bezh me ngrohje; automat ( /) nafte; shum e paster brenda, jasht; letra te prera per 9 mua; 4500 pak i diskutueshe Lezhë
E shitur
Mercedes Benz Clk 200 kompresor; Me letra te paguar; Ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike; Goma te reja 16; Tapiceri lekure e zeze Lezhë
E shitur
SHITET A CLASS; VITI I PRODHIMIT 2006; 180 NAFTE; 6 MARSHA; CMIMI I ARSYESHEM Lezhë
E shitur
okazion shitet s 320 ne gjendje te te shkelqyer e gatshme per cdo lloj prove Lezhë
E shitur
SHITET Mercedes benz ml 320 Lezhë
E shitur
Shitet c220 sport coupe + 355 69 863 9352 Lezhë
E shitur
Makina eshte ne gjendje prfekte full opsion luk AMG /panoramike me 170.000 klm origjinale e prdor vtm nga 1 person e gatshme pr gjdo lloj prove shitet pr arsye mos pordorim Lezhë
E shitur

Shitja e Mercedes-Benz në qytete të tjera