Njoftimet Premium

Shitja e Ford në Lezhë

Makina eshte ne super gjendje me 262 mije kilometra te vetat perdorur vetem nga nje dor ne shqiperi me te gjitha sherbimet e bera ne kohe vaj filtra ferrota te reja gomat 70% motorri 2.5. 6. 170. Lezhë
3 200€
I diskutueshëm
Shitet ford ranger me letra ne gjendje shum te mire 5500 i padikutueshem Lezhë
5 500€
Shitet ford exckursion viti 2003 motorr 5.4 benzine makina asht ne gjendje shum te mire e pa zhdoganuar full opsion Lezhë
1€
Shitet ford mondeo viti prodhimit 2001 motor 2.0 nafte, injektor mekanik, me zingjir, klima, goma 80%, sherbime te bera, letrat e sapo prera Lezhë
1 800€
I diskutueshëm
Shitet ford fiesta automat 1.4 nafte super ekonomike, viti 2004 ne gjendje shum te mir te gjitha sherbimet e kryera, set rrip faze amortizator te ri, goma te reja, vaj filtra te sapo nderruara. Lezhë
2 700€
FIESTA 1.6 NAFT I SAPO ARDHUR NGA ME DOGAN TE PAGUAR GATI PER TARGIM VITI PRODHIMIT FUNDI 2010 NE SUPER GJENDJE FAMILJARE TEPER EKONOMIKE PER ME TEPER NA KONTAKTONI Lezhë
4 000€
Viti: 2002; ; Kilometrazhi: 200000 km; ; Kutia e shpejtsis: Mekanike Lezhë
2 100€
ford fokus 2002 1.8 naftet; me dogan te paguar Lezhë
E shitur
Shitet ford transit 8 + 1; makina eshte ne gjendje shume te mire, e paisur me letra te rregullta, me targa te verdha dhe siguracionin perkates, makina eshte e vitit 2001 ne gjendje shum te mire Lezhë
E shitur
Ford Focus 1.8 nafte; - Letrat deri Mars 2019; - Siguracioni tetor 2018; - Pombe dhe injator mekanik; - E paster si Brenda dhe jashte; - Gjendje te mire Pune; !!! cmimi 1650 euro diskutushem !!!. Lezhë
E shitur
Shitet Ford Focus 1, 8 nafte viti 99 me letra deri ne Mars 2019 siguracioni tetor 2018 ! Me injator dhe pombe mekanik. Cmimi 1650 euro i diskutushem ! Per te interesuarit just lutem kontakton. Lezhë
E shitur
Ford focus, viti 99. 1, 8 naf. Me injator dhe pombe mekanik. Letrat deri ne Mars 2019 siguracioni tetor 2018 ! Nee gjendje te mire pune ! Cmimi 1800 euro i diskutushem ! Lezhë
E shitur
1.2 benzi. kondicion. airb. xhama elektr. shume ekonomike dhe praktik. shitet ose ndrrohet me makine me te madh Lezhë
E shitur
Makina eshte ne gjendje shume te mi. me dogane te paguar gati per targ Lezhë
E shitur
Ford transit 1750cc nafte, 206000km te be. E perdorur vetem nga nje perdorues ne shqipe. Ne gjendje shume te mire! Lezhë
E shitur
shitet ford fokus 2002; naftet 1.8; medogan te pagua i sapo ardhur nga italia Lezhë
E shitur
fort fokus 2002 me doga gadi per tark; makina esht e katshme per gjdo loj prove; nafte 1.8 Lezhë
E shitur
Shitet ford mondeo i vitit 2004 me motorr 2mish naftet i sapo ardhur nga itali. Me dogan te paguar makina esht me navigator me sensor parkimi xhama elektrik pasqyra elektrike sendile elektrik. Lezhë
E shitur
Me letra deri sot ni vit me goma te reja Servis i bere Tani motor tip i ri per me teper kontaktoni Lezhë
E shitur
Furgon Mallrash; Ford Transit; Viti 2003; 150.000 km; Me Dogan te Paguar; Cmimi 5500 uro; I Diskutueshem Lezhë
E shitur

Shitja e Ford në qytete të tjera