Chevrolet Captiva viti 2007, Gri, 2.0L, 199000km

Njoftime të tjera të ngjashme

SEAT LEON 2.0 NAFT AUTOMAT DSG SAPO ARDHUR NGA ME DOGAN TE PAGUAR GATI PER TARGIM VITI PRODHIMIT 2006 FULL OPSION NE SUPER GJENDJE PER ME TEPER NA KONTAKTONI NE 0694470000 SI DHE UATCAP 0663009009 Lezhë
Shes BMW 520. Seria 5 me motorr 200. Viti i prodhit 2008. E targuar me targa shqiptare ne tetor te 2018. Te gjitha sherbimet makina i ka kryer Belgj. Ka 3 celsat e vet origjin. Eshte ne gjendj. Lezhë
Shitet audi a3 sportback 2.0 140 cv; Nafte 208 mi km e sapoardhur nga italia disqe 17 goma t reja tapiceri e kuqe meshin ne super gjendje motorrike dhe gjenerike; Makina disponon dogan edh. Lezhë
Shitet ose nderrohet opel astra 2007 nafte 1.7 ne gjendje shum te mire!!! Lezhë
Golf 4 Benzine 1.4 shume ekonomik me dokumenta dhe sherbime te kryera Lezhë
5 000€
Shtuar: 13 shtator 2020, numri: 113527
Modeli: Captiva 
Viti: 2007 
Kilometrazhi: 199000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
Kondicioner
Goma michelin
Me dogan gati per targa

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.