Njoftimet Premium

Shitja e Chevrolet në Lezhë

Makina e aksidentuar Shitet per pjese kembimi Lezhë
E shitur
Full opsion ne gjendje supe; Letra deri shkurt 2017; 2900 kubik taksat kushtoin 70 mi le Lezhë
E shitur
Makina eshte ne gjendje shume te mire motorike dhe gjenerike, me targa shqiptare dhe dokumenta te rregullt. Ka vetem 16000 km prandaj eshte nje okazion per te interesuari. Per cmimin mund t. Lezhë
E shitur

Shitja e Chevrolet në qytete të tjera